Občanský spolek Za společný Branov

"Branov je naším domovem"

Vítáme Vás na stránkách našeho spolku "Za společný Branov".

Tyto stránky byly spuštěny 12.3.2015 resp. 14.2.2015 tedy v den, kdy proběhla "oslava 1. narozenin" našeho spolku .Podrobnější informace o spolku je možno přečíst zde.  Tyto stránky jsem se rozhodl zhotovit jako "doplnění" samotné činosti spolku a hlavně pro zlepšení informovanosti občanů a návštěvníků obce. Jelikož ta je podle našeho názoru za poslední roky minimální a pak dochází k různým výkladů, co kdo povídal a řekl. 

 

Jsem názoru, že pokud občané informovaní o veškerém dění v obci nebudou se množit různé "spekulativní" dotazy. Za dobu existence spolku bylo vznešeno několik dotazů ohledně dění v obci na instituce a úřady, které mají v těchto otázkách působnost. Velice nás mrzí, že hlavně ze strany OÚ Branov je toto prezentováno jako "údání, pamflety a stížnosti". Takže další důvod proč tyto stránky vznikly je, že bychom zde chtěli uveřejňovat veškěré naše kroky, které sdružení podniká, aby si každý občan měl pokud možno co nejvíce informací o dané problematice mohl si na vše udělat vlastní názor.

Dále bych byl rád, aby tato prezentace sloužila jako komunikační zdroj mezi spolkem a hlavně zastupiteli, kteří obhajují volební program spolku v zastupitelstvu OÚ Branov.

Přivítám tedy jakékoliv podněty na zlepšení situace v obci, případně dotazy, které Vás zajímají a vlastně i případné Vaše názory na náš spolek či celkové dění v obci.

Závěrem bych chtěl upozornit, že tyto stránky jsou spravování amatérsky i s ohledem na časové možnosti a nelze je považovat jako oficiální.

Anketa

Přihlášení

Sdílej...

Copyright © 2011, Global Telecommunication Solutions. All Rights Reserved.