Občanský spolek Za společný Branov

"Branov je naším domovem"

Zatím jsem založil pouze obecnou diskuzi, pokud by se ukázalo, že jednotlivé příspěvky by bylo lepší třídit dle témat. Každý nápad uvítám.

Napsat novou zprávu
 


sterba ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): Informace

 

Vážení členové Spolku a zastupitelé obce Branov, kteří se hlásíte ke Spolku.

 

Moc Vás nepotěším, v následujícím týdnu přijde na obec Branov dopis, který reaguje na smyšlené dohady,, projektového manažera pana Čapíka", jak se nechává nazývat v Rakovnickém Raportu a dalších, kteří se schovávají pod hlavičkou Spolku.

 

Státní fond životního prostředí neshledal žádné porušení ze strany obce a starosty. Na základě předložených pokladů od obce Branov, zejména zápisů ze zasedání od roku 2008 - 2016, konstatuje, že stížnost nemá žádné opodstatnění a zahajuje znovu administraci žádosti o dotaci.

 

Předpokládám, že se následně omluvíte starostovi obce a zároveň vyvodíte svoji politickou odpovědnost - alespoň tak se to dělá.

 

Vím, že stejné připomínky jste zaslali na MZe a MVČR. Stejné doklady dostaly obě ministerstva. Nedokáži si představit, že jedno ministerstvo řekne jo a druhé ne.

 

V následujících dnech oslovým občany Branova a seznámím je, jak se věci mají. Je zarážející, že proti kanalizaci vystupují občané Čapík, Šípek, Zikmund a Pich, nic méně v obci nejsou trvale hlášeni.

 

Vladimír Štěrba, ten který dostal řadu obcí do dluhových pastí, jak to říká pan Zikmund a Raport.

 

"

pátek 4. listopad 2016
admin ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): diskuze

koukám, že tu moc lidí nediskutuje čte vůbec někdo tyto stránky ?


úterý 1. září 2015
admin ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): pokus

Zkušební


sobota 14. březen 2015
Powered by Phoca Guestbook

Přihlášení

Sdílej...

Copyright © 2011, Global Telecommunication Solutions. All Rights Reserved.