Občanský spolek Za společný Branov

"Branov je naším domovem"

Reakce na článek p. Čapíka

Na začátku tohoto týdne jsem na žádost pana Čapíka zveřejnil článek ve kterém zhodnotil svůj mandát na posouzení projektu výstavby ČOV.
Následně mi přišel mail od pana Štěrby o zveřejnění reakce na něj což tedy činím......

 

„Reakce na článek pana Čapíka.
Omlouván se, ale musím reagovat na článek pana Čapíka. Vážím si toho, že v závěru článku doporučuje mojí osobu, aby byla nápomocna novému zastupitelstvu při řešení kanalizace a ČOV. Nicméně musím konstatovat, že jeho článek je plný polopravd a zavádějících informací. Je účelově napsán před volbami. Branovu jsem za poslední roky věnoval spoustu svého času a momentálně nemám čas se pitvat v detailech článku, ale věřte, že moje odpověď by byla stejně obsáhlá. Myslím, že to však už to není na programu dne. Za několik dní budou volby a občané Branova rozhodnou, kdo je bude zastupovat v obecním zastupitelstvu. Přeji občanům šťastnou volbu a novému zastupitelstvu hodně zdaru.
Vladimír Štěrba
PS: PŘESTAŇTE SE NA BRANOVĚ HÁDAT!“

 

Další den už přišel „ostřejší“ mail, že snad dokonce dělám „cenzuru“ na stránkách Spolku, který byl i s přílohou.

komentar sterba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jelikož se mi jednání pana Štěrby ne zcela zamlouvá, rozhodl jsem se též zareagovat:

  1. Tyto stránky vznikly na podporu SPOLKU ZA SPOLEČNÝ BRANOV, ale jsou čistě soukromým projektem a je pouze na mě co se bude zveřejňovat nebo ne. Snažím se být pokud možno objektivní a dávat prostor všem, kdo projeví zájem, nicméně to neznamená, že je to samozřejmost. Každý má množnost své myšlenky prezentovat na svých vlastních stránkách, případně si najít jiné zdroje pro zveřejnění vlastních myšlenek.
  2. Momentálně jsem pracovně velmi vytížen, kdy vyrážím před 6 ranní a vracím se po 19-20 hodině a jdu teprve řešit pracovní administraci, která mne živí, takže opravdu nedokáži pracovat na prezentaci http://www.zaspolecnybranov.cz denně.
  3. Tyto stránky byly v minulosti napadeny spamem, když bohužel roboti poslali tolik „komentářů“, že velikost databáze překročila max. hodnotu a stránky přestaly fungovat. Promazal jsem zkusil znovu nahodit, ale po pár dnech opět spadly. Takže jsem byl nucen komentáře pozastavit - zakázat. Jelikož uvažuji o přechodu na jiný redakční systém, zatím tedy chybu neřeším. Staré komentáře bych měl mít snad v záloze, takže pak na nových stránkách budou.

 

 

Anketa

Přihlášení

Sdílej...

Copyright © 2011, Global Telecommunication Solutions. All Rights Reserved.